Duża liczba zachorowań na Covid-19 wśród personelu medycznego powoduje ograniczenia w pracy SP ZOZ Przychodnia Miejska w Pieszycach.

Przez okres wzmożonych zachorowań ograniczona zostaje praca rejestracji telefonicznej oraz stacjonarnej, co w przypadku konieczności kontaktu telefonicznego znacznie wydłuży czas połączenia z przychodnią.

Do odwołania przychodnia nie będzie wykonywać odpłatnych badań uroflowmetrii oraz manometrii.

Zachęcamy do skorzystania z teleporad. Lekarz POZ zadzwoni do Państwa w dniu i o godzinie, którą podano podczas rejestracji.

Rejestracja do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) można dokonać:

  • Telefonicznie – dzwoniąc pod numer: 74 836 53 62 lub 74 836 50 30,
  • E-mail –wysyłając wiadomość na adres: teleporady@przychodniapieszyce,
  • On-line przez stronę przychodniapieszyce.pl (przed skorzystaniem z tej formy rejestracji, konieczna jest wizyta w przychodni, aby otrzymać login i hasło),

W CZASIE WIZYTY:

  • Dla pacjentów wyznaczone zostały miejsca oczekiwania na wizytę. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego preferujemy wizytę w Przychodni o umówionej godzinie – należy przyjść do 10 minut przed godziną wizyty.
  • Osoby towarzyszące będą wpuszczane na teren przychodni wyłącznie w sytuacjach niezbędnych (ograniczenie nie dotyczy opiekunów dzieci i osób niepełnosprawnych, ale prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących naszym pacjentom). Nie dotyczy to osób zgłaszających się do przychodni potrzebujących natychmiastowej pomocy ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia albo stan zdrowia pacjenta.
  • Na terenie przychodni obowiązuje stosownie środków ochrony osobistej (masek) i poruszanie się oraz przebywanie zgodnie ze wskazaniami personelu (m.in. ze względu na regułę dystansu społecznego – 1,5 m - ograniczona jest możliwości oczekiwania na wizytę przy gabinetach).

Ponadto od poniedziałku 24 stycznia 2022 roku:

  • Wejść do przychodni można tylko od strony ulicy Ogrodowej;
  • Lokalizacji punktu wymazowego i izolatki pozostaje bez zmian – wejście od budynku Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Córek Maryi Wspomożycielki.

Dbajmy o siebie i innych!