Przychodnia Miejska w Pieszycach dziękuje wszystkim swoim Pacjentom za odpowiedzialne dostosowanie się do trybu działania pozwalającego ograniczyć zagrożenie COVID-19. To dzięki dyscyplinie nas wszystkich możemy poszerzyć dostęp do wielu świadczeń medycznych.

PrzychodniaMiejskaNews Prosimy Państwa o zapoznanie się z zasadami korzystania z naszej pomocy:
POZ i poradnie specjalistyczne udzielają świadczeń zdrowotnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00.
Przed przyjściem do przychodni prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
74 836 53 62 lub 74 836 50 30.
Skorzystanie z kriokomory, basenu lub zabiegów rehabilitacyjnych możliwe jest po wcześniejszym uzgodnieniu terminu – telefon:
74 306 71 37.
Wykonanie testu na obecność przeciwciał COVID-19 – telefon:
74 306 71 32.
Gabinet stomatologiczny dla dzieci działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pieszycach. Przed wizytą konieczny jest kontakt telefoniczny:
74 836 53 62 lub 74 836 50 30.
Do odwołania ograniczony pozostaje dostęp do gabinetów stomatologicznych dla osób dorosłych.
Osoby, które mają objawy ewentualnego zakażenia koronawirusem (wysoka gorączka, kłopoty z oddychaniem, duszności, kaszel) powinny kontaktować się bezpośrednio z Sanepidem w Dzierżoniowie: tel. 74 832 33 33 (po godzinach urzędowania: 781 556 033) lub oddziałem zakaźnym wałbrzyskiego szpitala: tel. 74 648 98 06.
PRZED WIZYTĄ W PRZYCHODNI MIEJSKIEJ:
Wizyty do POZ i pediatry rejestrowane są telefonicznie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, a do gabinetów specjalistycznych i rehabilitacyjnych – zgodnie z grafikiem pracy poszczególnych gabinetów, na pierwszy możliwy termin.
Dla pacjentów wyznaczone zostały miejsca oczekiwania na wizytę. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego preferujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny oraz wizytę w Przychodni o umówionej godzinie.
Lekarze (zarówno podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjaliści) mogą telefonicznie kontaktować się z pacjentami. Podczas teleporady można uzyskać zalecenia dotyczące postępowania w chorobie, e-receptę, e-zwolnienie.
W CZASIE WIZYTY:
Pacjenci przychodzą na umówioną godzinę i są przed wejściem na teren przychodni informowani o zasadach dalszego postępowania.
Na terenie przychodni obowiązuje stosownie środków ochrony osobistej (masek, zalecane jest korzystanie z rękawiczek) i poruszanie się oraz przebywanie zgodnie ze wskazaniami personelu (m.in. ze względu na regułę dystansu społecznego – 2 m - ograniczona jest możliwości oczekiwania na wizytę przy gabinetach). Prosimy także o zabranie z sobą długopisu.
Na terenie przychodni wyznaczono strefy izolacji na wypadek pojawienie się osób z podejrzeniem COVID-19.
DODATKOWE INFORMACJE:
Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących pracy Przychodni Miejskiej, a także bezpiecznych zachowań w czasie epidemii – prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 74 836 53 62, 836 50 30
Dbajmy o siebie i innych!

Źródło: Przychodnia Miejska w Pieszycach