W trosce o bezpieczeństwo seniorów wstrzymaliśmy bezpośrednie wydawanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Odpowiadając na liczne zapytania mieszkańców Gminy Pieszyce o jej wyrobienie postanowiliśmy przygotować dla Państwa formularze zgłoszeniowe wraz z informacją dotyczącą przetwarzania danych przez Stowarzyszenie MANKO i aktualnym wykazem miejsc w powiecie dzierżoniowskim, gdzie seniorzy będą mogli skorzystać z ulgi.

KartaSenioraNews1
Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury. Mieszkańcy Gminy Pieszyce, którzy są zainteresowani wyrobieniem Karty Seniora mogą zrobić na dwa sposoby:
- przynosząc wypełniony formularz zgłoszeniowy, wkładając go do teczki z napisem „Wypełnione formularze zgłoszeniowe – Ogólnopolska Karta Seniora” , która znajduje się w budynku Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Pieszycach, ul. Mickiewicza 10, parter.
Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie internetowej: www.glosseniora.pl
- przychodząc do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Pieszycach, ul. Mickiewicza 10, parter i wypełniając formularz zgłoszeniowy na miejscu. ( znajduje się on w teczce z napisem „Formularz zgłoszeniowy – Ogólnopolska Karta Seniora”.
Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel.: 74 8367 247