W sobotę 25 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Pieszycach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików roczników 2001 i młodsi oraz 2004 i młodsi.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii
TurniejMlodzikowNews

 

Kategoria 2001 i młodsi
Najlepszy bramkarz – Ignacy Marciniak – UKS Lechia Dzierżoniów
Najlepszy zawodnik – Dominik Watuszko – MKS Pogoń Pieszyce
I miejsce – UKS Lechia Dzierżoniów
II miejsce – KP Gwarek Wałbrzych
III miejsce – MKS Pogoń Pieszyce
IV miejsce – FC Pędzące Kombinerki
--
Składy drużyn
UKS Lechia Dzierżoniów
Ignacy Marciniak, Piotr Chmielowiec, Tomasz Kubiak, Dawid Woźniak, Kacper Kot, Jakub Tomkiewicz, Damian Kazek
-
KP Gwarek Wałbrzych
Maciaszczyk, Basista, Drapała, Bylicki, Fadiejew, Ostrychacz, Kaczanowska, Nawrot, Wiktorowicz, Guz
-
MKS Pogoń Pieszyce
Alan Żygadło, Dominik Watuszko, Kacper Sarkany, Jakub Kubiak, Arkadiusz Kowanek, Gabriel Migas
-
FC Pędzące Kombinerki
Jakub Stańko, Jonasz Protaziuk, Rafał Dąbrowski, Karol Migas, Paweł Żontołw, Jakub Iwanicki, Ola Sokołowska
--
Kategoria 2 i młodsi
Najlepszy bramkarz – Jakub Bejda – UKS Lechia Dzierżoniów
Najlepszy zawodnik – Kacper Grzyb – UKS Bielawianka Bielawa
I miejsce – UKS Bielawianka Bielawa
II miejsce – MKS Pogoń Pieszyce I
III miejsce – UKS Lechia Dzierżoniów
IV miejsce – PKS Łany
V miejsce – MKS Pogoń Pieszyce II
VI miejsce – KP Gwarek Wałbrzych
VII miejsce – LKS Boxmet Piskorzów
--
Składy drużyn
UKS Bielawianka Bielawa
Kacper Grzyb, Filip Lange, Oliwer Comski, Bartosz Makles, Dawid Sordyl, Dawid Suchorski, Mateusz Wawrowski, Kacper Kudyba, Sebastian Chłądowicz, Kamil Piątek.
-
MKS Pogoń Pieszyce I
Konrad Kłos, Jakub Miłaszewski, Kacper Połowniak, Kamil Drozdek, Krzysztof Ptak, Mateusz Ulicki.
-
UKS Lechia Dzierżoniów
Jakub Bejda, Tomasz Ciesiółka, Kacper Franaszczyk, Jakub Frydel, Alan Idzi, Dominik Ławniczak, Filip Smolak, Dawid Świątek, Patryk Małowski, Patryk Rybak.
-
PKS Łany
Jan Fąfara, Adam Rudyk, Adam Szymański, Wiktor Kruk, Michał Żabski, Hubert Sokołowski, Dymitr Krzywda, Wiktor Sztaba, Jakub Grabarek.
-
MKS Pogoń Pieszyce II
Mateusz Malinowski, Krystian Dzierwa, Dawid Janeczek, Kacper Czyżykiewicz, Igor Błaszczuk, Patryk Kubicki, Dawid Sowiński, Miłosz Miszczuk.
-
KP Gwarek Wałbrzych
Bryk, Ramz, Fiedeń, Ostrowska, Marczewska, Tokar, Świdnicki , Walczyk, Sądzyńska, Godek
-
LKS BOXmet Piskorzów
Miłosz Listwan, Krystian Nieśpiałowski, Kacper Opalski, Olivier Misiołek, Jacek Nieśpiałowski, Marcin Kordiaka.

Timber by EMSIEN-3 LTD